Cafran’dan Sonbahar Fotoğrafları


120 Adet Cafran fotoğraflarından oluşan Video/sunu ve Slayt  olarak hazırladığımız fotoğraf göstrtimini aşağıdan izleyebilirsiniz. Çektikleri fotoğrafları bizimle paylaşan Devrim & Diren Kişin’e çok teşekkür ediyoruz.
A video used to be embedded here but the service that it was hosted on has shut down.
Fotoğrafları SLAYT olarak daha büyük  boyut ve  kalitede  SEYRETMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ
Not: Eğer fotoğraflar açılmadan geçiyor ise  sununun altında yeralan 3 saniyede bir  olan fotoğraf geçme süresini aşağıdaki şekilde olduğu gibi + işareti ile yükseltebilirsiniz.

“Cafran’dan Sonbahar Fotoğrafları” üzerine 3 yorum

  1. guzel ama amator bir calişma guzelliğin yansıdığı alan mikailin turkusu ve dersim doğası yinede teşekkurler,

  2. Uzak ta bir yerlerde ah buralardan uzakta yürüsem o dağları ovaları yürüsem sonu olmayan toprak yolları içsem bir avuç su derelerinden koklasam doyarmıyım el değmemiş papatyaları yesem ekmeğinden eli nasılrlı anaların.çok beğendim slayt ı izlerken bir an içinde yaşar gibi hisettim kendimi. elinize emeğinize sağlık.

  3. ORA DERSİM DEĞİL.
    NEYİ AMATÖR ANLAMADIM.ÖNEMLİ OLAN GÜZEL DUYGULAR BESLENMESİ VE ONUN BIR TARZDADA OLSA KARELERDE HAYAT BULMASI DİLAN KARDEŞ.NİYET VE EMEK ELDE EDİLEN ÜRÜN ÖNEMLİ.
    ÇOK GÜZEL HELEDE DUVAR DİBİNDEKİ ESKİ( KURSİ) TAHTA OTURAK RESMİ.ARKA FON DUVAR İZLERİ ,TAŞLARIN DİZİMİ, RENGİ BİR HARİKA.
    EMEĞİNİZE SAĞLIK.

Yorum yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Anadolu Ateşi – Sultans of the dance (video kayıtları)

Anadolu Ateşi, kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan ve ülkenin her yöresinden derlenmiş yüzlerce halk dansı figürü...

Kapat