TARANTİNO’NUN NEFRET SEKİZLİSİ (THE HATEFUL EİGHT) FİLMİNİ İZLE

Özellikle kült filmleri referans alan sahneler çekmeyi seven yönetmenler arasında akla gelen ilk isim şüphesiz ki Quentin Tarantino’dur. 40’lı yılların Western filmlerinden, 50’li ve 60’lı yılların Samuray filmlerinin temalarını filmlerine taşıyan Quentin Tarantino’nun skalası bu konuda gerçekten geniş. Üstelik Quentin Tarantino, yalnızca eski kült filmlerden değil yönetmenliğini kendi üstlendiği diğer filmleri de referans almasıyla meşhurdur. The Hateful Eight Quentin Tarantino’nun filmografisinde kendisine hızlıca önemli bir yer edinmeyi başaran bir film.

Tarantino’nun Nefret Sekizlisi Filmi Türkçe Dublaj

 

Senaryo ve Yönetmen: Quentin Tarantino | Yapımcı: Harvey Weinstein, Bob Weinstein | Diğer Adı: The Hateful 8, Nefret Sekizlisi

Konusu: İç savaşın üzerinden bir miktar zaman geçmiştir. Kar fırtınasının vurduğu buz gibi Wyoming kışında bir ödül avcısı, canlı yakaladığı kanun kaçağıyla birlikte bir mola yerine sığınır. Ancak burada birbirinden değişik karakterlerle yolları kesişir. Bu 8 kişi arasındaki bazı gizli bağlar, hayatta kalmalarını çok zorlaştıracaktır. Ödül avcıları arasındaki ihanetleri ve intikamı da gözler önüne seren film, 8 Ocak 2016’da gösterime girdi.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz